Hakkımızda

POLAR ARAŞTIRMA TEKNOLOJİ A.Ş.

Polar Araştırma Teknoloji A.Ş. 1998 yılında kurulmuş, Merkezi Ankara’da bulunan Hacettepe Teknokent bünyesinde yazılım ve donanım alanındaki AR-GE çalışmalarıyla faaliyet gösteren bir teknoloji şirketidir.

Polar Teknoloji, 22 yıllık kesintisiz hizmet ve tecrübesiyle ülkesine katma değeri yüksek ve inovasyona dayalı ‘akıllı çözümler’ üreten bir firmadır. Bilişim teknolojileri alanında sektörel çözümlerin Türkiye’de yerleşmesi, gelişmesi ve yaygınlaşmasında öncü bir rol üstlenmiştir. 

Polar Teknoloji, güçlü, dinamik yapısıyla insana yararlı ve çevre dostu sistemleriyle kurumların ihtiyaçları doğrultusunda hizmetlerine devam etmektedir. 

Polar Teknoloji, Dijital Gelecek: Yapay Zekâ temasıyla gerçekleşen 36. Ulusal Bilişim Kurultayında millî ve yerli yazılım alanında, sektörel çözümümüz Serviscell ödül almıştır.

Vizyon

Bilişim Teknolojileri alanında yenilikçi ve akıllı sektörel çözümlerimizle ulusal alanda öncü marka olmak ve uluslararası alanda faaliyetlerimizi artırmak.

Misyon

Ülkemiz ekonomisine ve ihtiyaca yönelik katma değerler sağlarken, donanım ve yazılım alanında yeni teknolojiler geliştirmek.

Kalite Politikamız

✔   Yenilikçi çözümlerimizle sektöre değer katmak, katkı sağlamak,

✔   Hizmet verdiğimiz kurumların, çözümlerimiz sayesinde çalışanlarının ve iş yerlerinin verimliliğinin artmasını sağlamak,

✔   Zamanında ve eksiksiz hizmet sağlayarak müşteri memnuniyeti oluşturmak.

 

Sektörel Çözümlerimiz

Sosyal Medyada Bizi Takip Edin