Hakkımızda

POLAR ARAŞTIRMA TEKNOLOJİ A.Ş.

Polar Araştırma Teknoloji AŞ. 1998 yılında kurulmuş, Merkezi Ankara’da bulunan Hacettepe Teknokent bünyesinde yazılım ve donanım alanındaki ARGE çalışmalarıyla faaliyet gösteren bir teknoloji şirketidir.

Polar Teknoloji, 22 yıllık kesintisiz hizmet ve tecrübesiyle ülkesine katma değeri yüksek ve inovasyona dayalı ‘akıllı çözümler’ üreten, teknoloji alanında gelişime katkı sağlayan öncü firmalardan biridir.

Polar Teknoloji, bilişim teknolojileri alanında akıllı sektörel çözümlerin Türkiye’de yerleşmesi ve yaygınlaşması için öncü rol üstlenmiştir. Dijital Gelecek: Yapay Zekâ temasıyla gerçekleşen 36. Ulusal Bilişim Kurultayında millî ve yerli yazılım alanında, sektörel çözümümüz Serviscell ödül almıştır.

Polar Teknoloji, insana yararlı ve çevre dostu teknolojilerin geliştirilip yaygınlaştırılması için çalışmalarını sürdüren güçlü, dinamik ve heyecanlı ekibi ile kurumların ihtiyaçları paralelinde sektörel, teknolojik çözümler üreten bir teknoloji firması olmaya devam etmektedir.

Vizyon

Bilişim Teknolojileri alanında yenilikçi ve akıllı sektörel çözümlerimizle ulusal alanda öncü marka olmak ve uluslararası alanda faaliyetlerimizi artırmak.

Misyon

Ülkemiz ekonomisine ve ihtiyaca yönelik katma değerler sağlarken, donanım ve yazılım alanında yeni teknolojiler geliştirmek.

Kalite Politikamız

✔   Yenilikçi çözümlerimizle sektöre değer katmak, katkı sağlamak,

✔   Hizmet verdiğimiz kurumların, çözümlerimiz sayesinde çalışanlarının ve iş yerlerinin verimliliğinin artmasını sağlamak,

✔   Zamanında ve eksiksiz hizmet sağlayarak müşteri memnuniyeti oluşturmak.

 

Sektörel Çözümlerimiz