Serviscell

Okul Servisi Çağrı, Bilgilendirme, Güvenlik Sistemi

Serviscell

Okul Servisi Çağrı, Bilgilendirme, Güvenlik Sistemi

Serviscell’in Amacı Nedir?


Serviscell; velilerin, öğrencilerin, okul yönetimlerinin, servis firmalarının ve servis sürücülerinin yaşadıkları sıkıntıları ortadan kaldırarak taraflar arasında güvenli ve kaliteli bir hizmetin verilmesini amaçlar.

OKUL YÖNETİMİ İÇİN FAYDA VE ÇÖZÜMLER

Okul yönetimi, Serviscell yönetim sistemi ile aldığı servis hizmetlerinin tüm süreçlerini anlık ve geçmişe yönelik olarak en geniş anlamda takip, kontrol ederek denetleyebilmekte ve yönetebilmektedir.

VELİLER İÇİN FAYDA VE ÇÖZÜMLER

Veliler; sabah ve akşam servis aracının bekleme noktasına ne zaman geleceğini, öğrencilerinin sabah gidiş ve akşam dönüşlerde servis aracına binip binmediğini ve servis aracının okula saat kaçta giriş çıkış yaptığını Serviscell sayesinde anlık öğrenirler ve böylece velilerin yaşamış olduğu kaygı ve sıkıntılar ortadan kalkar.

SERVİS FİRMASI İÇİN FAYDA VE ÇÖZÜMLER

Servis hizmetlerindeki tüm süreçleri, anlık ve geçmişe yönelik olarak en geniş anlamda takip, kontrol ederek denetleyebilmekte ve yönetebilmektedir. Servis firmaları, Serviscell sistemi sayesinde başarılı ve sorunsuz bir hizmet vererek; veli, öğrenci ve okul yönetiminin memnuniyetlerini en yüksek düzeye çıkarabilir.

ŞOFÖRLER İÇİN FAYDA VE ÇÖZÜMLER

Başta en son bırakılan öğrencilerin yaşadığı güvenlik sorunları ve dışarıda servis bekleme riskleri olmak üzere; evden çıkış ve evden dönüş süreçlerinde yaşanabilen tüm olumsuzlukların önüne geçilebilmesi adına, Serviscell sisteminde güvenlik önlemi, kontrol mekanizması gibi birçok caydırıcı özellik bulunmaktadır.

Bu olumsuzluklara yol açabilecek ihlal ve davranışlar saniyeler içinde ilgili kişilere bildirilmekte ve anında müdahale edilerek gerekli kontroller sağlanmaktadır.

 

NAVİGASYON ÖZELLİĞİ İLE SAĞLANAN FAYDA VE ÇÖZÜMLER

Gerek yeni sürücüler için gerekse mevcut sürücünün ihtiyaç duyması halinde, kullanılabilecek navigasyon özelliği ile servis aracına tanımlı güzergah ve öğrenci adres bilgileri otomatik olarak ekrana gelmektedir. Sürücü bu bilgiler ışığında öğrencilerini sorunsuz bir şekilde alabilmekte veya bırakabilmektedir.

Öğrenci Servis Yönetiminde Profesyonel Çözüm

Serviscell'i Takip Edin: