Okul Servisi Çağrı, Bilgilendirme, Güvenlik Sistemi
Okul Servisi Çağrı, Bilgilendirme, Güvenlik Sistemi

Serviscell'in Amacı Nedir?


Serviscell; velilerin, öğrencilerin, okul yönetimlerinin, servis firmalarının ve servis  sürücülerinin yaşadıkları sıkıntıları ortadan kaldırarak taraflar arasında güvenli ve kaliteli bir hizmetin verilmesini amaçlar.

OKUL YÖNETİMİ İÇİN FAYDA VE ÇÖZÜMLER

Okul yönetimi, Serviscell yönetim sistemi ile aldığı servis hizmetlerinin tüm süreçlerini anlık ve geçmişe yönelik en geniş anlamda takip ve kontrol ederek yönetir.

VELİLER İÇİN FAYDA VE ÇÖZÜMLER

Veliler; sabah ve akşam servis aracının bekleme noktasına ne zaman geleceğini, öğrencilerinin sabah gidiş ve akşam dönüşlerde servis aracına binip binmediğini ve servis aracının okula saat kaçta giriş çıkış yaptığını anlık öğrenir. Böylece velilerin yaşamış olduğu tüm kaygı ve sıkıntılar ortadan kalkar.

SERVİS FİRMASI İÇİN FAYDA VE ÇÖZÜMLER

Servis firmaları, servis hizmetlerindeki tüm süreçleri, anlık ve geçmişe yönelik takip ve kontrol ederek yönetir. Serviscell sistemi ile sorunsuz bir hizmet vererek; veli, öğrenci ve okul yönetiminin memnuniyetlerini başarıyla en yüksek düzeye çıkarır.

ŞOFÖRLER İÇİN FAYDA VE ÇÖZÜMLER

Kolay kullanımı ile tam bir sürücü dostu olan Serviscell Sürücü Ekranı sayesinde servis şoförleri verdikleri hizmetle ilgili tüm süreçlere hakim olurken, veli memnuniyetini de en üst düzeye taşırlar.

 

 

GÜVENLİK AÇISINDAN SAĞLANAN FAYDA VE ÇÖZÜMLER

Serviscell’in denetleme, kontrol ve yönetim özellikleri ile son bırakılan öğrencilerin yaşadığı güvenlik sorunları ve dışarıda servis bekleme riskleri başta olmak üzere; evden çıkış ve evden dönüş süreçlerinde yaşanabilen tüm olumsuzlukların önüne geçilir. Serviscell’in caydırıcı özellikleri ile yaşanabilecek tüm ihlal ve davranışlar anlık olarak ilgili kişilere bildirilerek gerekli müdahaleler zamanında sağlanır.

NAVİGASYON ÖZELLİĞİ İLE SAĞLANAN FAYDA VE ÇÖZÜMLER

Serviscell’in navigasyon özelliği ile gerek yeni sürücüler için gerekse mevcut sürücünün ihtiyaç duyması halinde, öğrencinin tanımlı güzergah ve adres bilgileri otomatik olarak Serviscell sürücü ekranına gelir. Böylece servis şoförleri bu bilgiler ışığında öğrencileri zamanında ve sorunsuz olarak alır ve bırakır.

 

 

 

Esas Olan Yaşanmadan Önlem Almaktır

Serviscell'i Takip Edin: