Dijital Araştırma ve Bilimsel Analiz Sistemi
Dijital Araştırma ve Bilimsel Analiz Sistemi

Polar Araştırma’nın Amacı Nedir?


Polar Araştırma A.Ş 1998 yılında kurulmuştur. 24 yıllık kesintisiz hizmet ve tecrübesi ile araştırma ve bilişim teknolojileri alanında öncü bir rol üstlenmiştir. Güvenilir ve tarafsız araştırmalarını, güçlü, dinamik, teknolojik alt yapısıyla birleştirerek hizmetlerine devam etmektedir.

Polar Araştırma olarak işletmelerin sağlıklı ve güvenli bir büyüme süreci gerçekleştirmeleri için dinamik hayat koşulları, rekabet artışı, sosyo-kültürel değişimleri yakından takip edip, tarafsız bir araştırma hizmeti sunmaktadır.

NEDEN POLAR ARAŞTIRMA?

Hızla değişen dünyada güvenilir adımlarla hedefe doğru birlikte yürürken, sektörünüz de öncü ve rakipsiz olmak için sizlere sağlayacağımız doğru ve tarafsız bilgiler rehberliğinde ilerleyin.

Marka değerinizi, sektörünüzü, iç ve dış müşterilerinizi, tüketici davranışlarını öğrenerek hizmet kalite standartlarınızı yükseltin.

PAZAR ARAŞTIRMALARI

Pazar araştırmaları ile potansiyel müşteri portföyü ve memnuniyeti, iç müşteri, rakip profili, tüketici talepleri, hedef pazar ve marka değeriniz hakkında en doğru bilgi elde edilir.

Ortaya konulan analiz ve değerlendirmeler sonucunda ise şirketler karar alma süreçlerini hızlandırarak başarıya ulaşır.

TÜKETİCİ ARAŞTIRMALARI
DIŞ MÜŞTERİ
İÇ MÜŞTERİ
MARKALAR

KAMUOYU ARAŞTIRMALARI

Kamuoyu araştırmaları toplumsal gerçeklikler üzerinde yürütülen; kamuoyunun tercihleri, beklentisi, eğitimi, kaygıları, olaylar karşısındaki tutumları ölçümlenerek, güvenilir ve doğru bilimsel analiz verileri elde edilmesi için yapılmaktadır. Bizde bu araştırmaları yaparken kamuoyunu temsil eden örneklemlerle, tarafsız, yönlendirme amaçlı olmayan, nitelikli sorular ile gerçek bilgiye ulaşılmasını amaçlamaktayız. Polar Araştırma olarak toplumun yaşam memnuniyetini ve hizmet kalitesini yükseltmeyi ilke edinerek resmi ve özel kuruluşlara çözüm ortağı oluyoruz.

SOSYAL ARAŞTIRMALAR
SİYASAL ARAŞTIRMALAR
YEREL YÖNETİM ARAŞTIRMALARI
NİCEL YÖNTEMLER ve NİTEL YÖNTEMLER

Hedef kitleniz doğrultusunda güçlü - zayıf yönlerinizi, fırsat ve tehditlerinizi bilimsel araştırma ve analiz sonuçlarıyla hızlı ve güvenilir bir şekilde sunmaktayız. Nicel ve Nitel yöntemlerle, çözüm ortaklarımıza doğru bilgi, hızlı dönüş ve zaman tasarrufu sağlarken uzman kadromuz ile etkili ve güçlü araştırmalar gerçekleştirmekteyiz.

Dijital Sesli Anket
Mobil Anket
ÇATI Anket (Bilgisayar Destekli Telefonla Görüşme)

Nitel araştırma yönteminde yerinde gözlem ve görüşmelerle kişilerin fikir ve görüşleri neyi neden yaptığı, problemlerin tespiti doğrultusunda veri toplama teknikleri kullanılarak araştırmalar tamamlanmaktadır.

Polar Araştırma'i Takip Edin: