KABLOSUZ AŞI ISI - NEM TAKİP VE YÖNETİM SİSTEMİ
BDS - Isı Nem Takip ve Kontrol Sistemi

SİSTEM
Başta Aşı dolapları olmak üzere, laboratuvarlar, kan dolapları, Soğuk zincir ürün ve ortamların 7/24 insana dayalı olmadan anlık ve geçmişe yönelik tüm bilgileri online olarak takip, kontrol ve yönetilmesini sağlayan, Gsm / Gprs / Ethernet / wirless / mail / Sms web tabanlı bir sistemdir.

Akış Diyagramı için TIKLAYINIZ...


GENEL ÖZELLİKLER
Sistemin takılı olduğu tüm ortam ve alanların ısı ve nem değerleri; istenilen zaman aralıklarında, kesintisiz olarak ve mesafe sorunu olmadan her yerden takip ve kontrol edilebilmektedir.

Bu özelliği sayesinde istenilen sayıda ( Örnek:100.000 nokta ) ortam ve alanların ısı ve nem değerlerinin takip ve kontrol altına alınması ve bundan kaynaklı risklerin ortadan kaldırılması sağlanmaktadır.
Sistemin takılı olduğu tüm ortam ve alanlar ilgili kişiler tarafından online olarak anlık ve geçmişe yönelik takip kontrol ve yönetilebilmektedir.

Bu özelliği sayesinde, sistemin takılı olduğu tüm ortam ve alanlar mesafe sorunu olmadan tek bir yerden aynı anda izlenmesi takip kontrol ve yönetilmesi sağlanmaktadır.
Sistemin takılı olduğu tüm ortam ve alanların belirlenmiş olan ısı ve nem değer aşımları ve diğer bildirimler belirlenmiş kişilere anında Sms, Mail Siren Telefondan Arama gibi uyarılar ile bildirilmektedir.

Bu özelliği sayesinde uygun olmayan değer aşımlarından ilgili birim ve kişilerin anında haber almaları sağlanmakta ve risk alınmadan gerekli müdahale zamanında yapılabilmektedir.
Sistemin takılı olduğu tüm ortam ve alanların, ısı ve nem değerlerine ait geçmiş raporlar, detaylı olarak Gün/Saat/Dakika bazında ve istenilen değer aralıkla rında alınabilmektedir.

Bu özelliği sayesinde, geçmiş süreçler detaylı incelenebilmekte, ihtiyaç duyulduğunda raporlar gerekli ve ilgili yerlerde kullanılabilmektedir.
Sistemin takılı olduğu tüm ortam ve alanların ısı ve nem değerlerine ait raporlar ilgili birim ve kişilere mail olarak istenilen formatlarda sistem tarafından günlük olarak gönderilmektedir.

Bu özelliği sayesinde, raporların her gün ilgili kişilere mail olarak gelmesiyle, ilgili kişilerde zaman tasarrufu ve bilgiye erişim kolaylığı sağlanmaktadır.
Sistemin takılı olduğu tüm ortam ve alanların, ısı ve nem değerleri ek ünite değerleri ve ihtiyaç duyulan tüm ayar ve tanımlamalar mesafe sorunu olmadan internet olan her yerden değiştirilebilir ve tanımlamalar yapılabilmektedir.

Bu özelliği sayesinde, ihtiyaç duyulduğunda ısı nem limit değerlerine mesafe sorunu olmadan uzaktan erişilerek iklim ve ortam şartlarına göre yeni değerler verilebilmektedir.
Sistemin takılı olduğu tüm ortam ve alanların, kapı ve kapakların açılış ve kapanışları ve açık kaldığı süreler takip ve kontrol edilebilmektedir.

Bu özelliği sayesinde, ilgili ortamlara ne zaman girildiği, kapıların ne kadar süre açık bırakıldığı gibi bilgiler alınabilmektedir.
Sistemin takılı olduğu tüm ortam ve alanlara, arzu edilirse harici ek üniteler takılabilmekte ve sistem üzerinden bu üniteler komutlar verilerek takip ve kontrol edilebilmektedir.

Bu özelliği sayesinde, risk anlarında istenilen bir ek ünitenin devreye alınması veya devreden çıkartılmasıyla önlem alınması sağlanmaktadır.


Detaylı Bilgi ve Teklif için TIKLAYINIZ